chalet te koop op Ardoer Comfortcamping Scheldeoord

Als eigenaar van een chalet op Hof Stuyvesant mag je kosteloos gebruik maken van alle faciliteiten van de naastgelegen Comfortcamping Scheldeoord. Denk aan zwemmen, spelen, animatie en nog veel meer! Ook sta je binnen enkele minuten op het Scheldestrandje, waar je de zeeschepen ziet passeren en de zeehonden op de zandplaten spot. Of waai lekker uit, de omgeving nodigt uit tot prachtige fiets- en wandeltochten over de ontelbare dijken.

Hoe heerlijk is het om na zulke leuke activiteiten heerlijk kunt ontspannen bij je eigen chalet. Het Carbouw chalet op kavel 759 is misschien niet de nieuwste maar ziet er nog prima uit. 

Het chalet heeft twee slaapkamers en een nette badkamer met douchecabine, wastafel en toilet. In de keuken vind je het gasfornuis, afzuigkap en een inbouwkoelkast. Het woongedeelte is lekker ruim en licht, en heeft openslaande deuren naar de tuin. Om ook in de winter in je chalet te kunnen verblijven, is het chalet voorzien van een sterke gashaard. 

De ruime tuin is heel onderhoudsvriendelijk aangelegd met altijd een plekje in de zon. Benieuwd geworden? Maak dan een afspraak en we laten het chalet graag zien.

Jaarhuur & info

Hof Stuyvesant is het hele jaar geopend. De kavelhuur bedraagt €4.100, dit is inclusief kabeltelevisie en het gebruik van de faciliteiten van Ardoer Comfortcamping Scheldeoord. Bijkomende kosten zijn toeristenbelasting en het verbruik van water, elektra en gas. Het chalet staat op een ruime kavel van 170m2 met veel rust en privacy. Honden en het medegebruik van familie en vrienden zijn toegestaan.
 

Alle kenmerken

Merk-type:
Carbouw
Buitenbekleding:
Canexel
Isolatie:
Dubbelglas
Afmetingen:
10.50 x 3.00
Bouwjaar:
1998
Indruk van object:
Goed
Indeling:
Standaard
Badkamers:
1
Apart toilet:
Nee
Bergzolder:
Nee
Verwarming:
Gashaard
Inclusief inventaris:
Ja
Kavel:
759
Oppervlakte kavel ±:
170 m²
Huurindicatie kavel:
€ 4.100
Gasvoorziening:
Gasleiding
Televisieontvangst:
Kabel
Internet beschikbaar:
Ja
Indruk van tuin:
Goed
Regio:
Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden
Park:
Zeelandhof het Stuyvesant
Kosten koper:
v.o.n.
Object type:
Chalet
Slaapkamers:
2
Hond toegestaan:
Hond toegestaan
Huur of koop:
Huurkavel