Mooi chalet te koop in Cadzand, Zeeuws-Vlaanderen

Dit fraaie chalet staat op een ruime kavel op camping Den Molinshoeve. Het chalet heeft drie slaapkamers, een complete keuken, fijne badkamer en een ruime living.

De tuin is ruim met een heerlijk zonneterras en borders met diverse beplanting. Het is een mooi groen geheel waar je heel het seizoen kunt genieten! Er staat een ruim tuinhuis waar je fietsen en grote spullen makkelijk in kwijt kunt. Het chalet is goed geïsoleerd en voorzien van centrale verwarming. 

Jaarhuur & info

Camping den Molinshoeve is het hele jaar geopend. De kavelhuur voor 2025 bedraagt €3888,-- inclusief de toeristenbelasting en wifi. Bijkomende kosten zijn het verbruik van gas, water, elektra en het abonnement voor de schotel?. Commerciële verhuur is niet toegestaan en huisdieren zijn welkom op het park.

Camping den Molinshoeve

Vlakbij Cadzand-Bad en het dorpje Retranchement vind je deze gezellige en kleinschalige camping. Midden tussen de akkers, maar ook vlakbij het strand en natuurgebied 't Zwin. Wakker worden en de vogels horen fluiten…het kan gewoon. De gezellige dorpen Sluis en Knokke zijn ook makkelijk met de fiets te bereiken.

Lijkt het je wel wat? Je eigen chalet in het mooie Zeeuws-Vlaanderen? Niet twijfelen, gewoon een afspraak maken met de stacaravanmakelaar.

Alle kenmerken

Merk-type:
Kraaikamp
Buitenbekleding:
Kunststof
Isolatie:
Dubbelglas
Afmetingen:
11.00 x 4.00 meter
Bouwjaar:
2009
Indruk van object:
Uitstekend
Indeling:
Standaard
Badkamers:
1
Apart toilet:
Nee
Bergzolder:
Nee
Verwarming:
Centrale verwarming
Airco:
Nee
Inclusief inventaris:
Ja
Kavel:
31
Oppervlakte kavel ±:
220 m²
Huurindicatie kavel:
€ 3.888
Gasvoorziening:
Gasleiding
Televisieontvangst:
Schotel
Internet beschikbaar:
Ja
Indruk van tuin:
Uitstekend
Regio:
Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden
Park:
Camping Den Molinshoeve
Kosten koper:
v.o.n.
Object type:
Chalet
Slaapkamers:
3
Hond toegestaan:
Hond toegestaan
Huur of koop:
Huurkavel