Op Siblu in de Bongerd zijn diverse showmodellen geplaatst, door de mix van verschillende modellen is het nieuwe deel van het park een speels geheel.
Naast eigen gebruik is het ook mogelijk dit luxe chalet beschikbaar te stellen voor de verhuur. Hiervoor heeft Siblu verschillende verhuur programma's opgesteld waarbij alles uit handen wordt genomen, denk hierbij aan reiniging, promotie en sleuteloverdrachten.
Maak een afspraak, we informeren je graag over de vele mogelijkheden op deze gezellige familiecamping in Oostkapelle.
Deze gebruikte IRM Rêve d'été past hier bijvoorbeeld prima. Deze Rêve d'été is een fijn model met een middenkamer indeling. De woonkamer heeft een hoekbank en de keuken is in U-vorm. Dit model heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer en een apart toilet.
De verkoopprijs van het chalet is inclusief BTW, transport, installatie, volledig meubilair, inventarispakket, houten vlonder, afwerking van de onderkant, parkeerplaats en wifi modem.
Bijkomende kosten zijn de verdere tuinaanleg en het plaatsen van een schuurtje.