Op landschapscamping De Vlugtheuvel te Stellendam hebben wij een leuke stacaravan te koop op een ruime kavel.
Het object heeft een praktische tuin voorzien van grasveld, bestrating en tuinhuis. Een parkeerplaats voor uw auto heeft u op eigen terrein bij uw verblijf.
De afscheiding met de buurkavel betreft bomen, struiken en heesters. Door deze natuurlijke afscheidingen heeft u veel privacy.
De stacaravan heeft twee slaapkamers. Eén met een tweepersoonsbed en de ander met een éénpersoonsbed. In deze kamer past echter ook een stapelbed. Het object heeft een lichte living met eethoek en deur naar het terras, een functionele keuken en badkamer met douche en wastafel en apart toilet. Extra comfort en leefruimte geeft de ruime voortent.
De stacaravan wordt verwarmd door een Trumatic kachel.
Het meubilair is in de koop begrepen met uitzondering van de 2 fauteuils in de woonkamer.
Het in het tuinhuis aanwezige tuingereedschap met onder andere grasmaaier, hoge druk reiniger, kruiwagen, elektrische heggenschaar, bladblazer en slangenwagen is eveneens in de koop begrepen. Verder zijn in de koop begrepen een lounge-set, tuin-set en twee parasols.
Jaarhuur & info
De camping is geopend van 15 maart tot 1 november.
De kavelgrootte is ongeveer 250 m2 en de huur bedraagt € 2.390,00. Dit is exclusief toeristenbelasting en verbruik van gas, water en elektriciteit. Er is een vaste gasaansluiting, zodat niet met gasflessen hoeft te worden gesleept.
Huisdieren zijn toegestaan en u kunt gebruik maken van Wifi.
Verhuur is niet toegestaan.
Camping De Vlugtheuvel
Landschapscamping “De Vlugtheuvel” is een vriendelijke goed verzorgde gastvrije familie camping waar rust en ruimte centraal staan. Kinderen en kleinkinderen zijn van harte welkom. De camping ligt nabij een subtropische zwemparadijs, schitterende natuurgebieden, viswateren en op 10 minuten afstand van duin en strand van Goedereede en Ouddorp.
De stacaravanmakelaar nodigt u graag uit voor een bezichtiging van dit object.