Dit kunststof chalet (10.00 x 3.70 m.) met dubbelglas is nu te koop bij de noordkust op Recreatiepark de Wielen bij Sint Maarten aan Zee in Noord-Holland! Het wordt compleet en in-stap-klaar opgeleverd, zodat u er na de overdracht direct van kunt genieten.
Daarbij kunt u optioneel in 2025 de grond nog met 10% korting kopen voor €52.815 k.k., maar kunt u de kavel ook blijven huren.
Bij de aanschaf van de grond kunt u besparen op de jaarlijkse kosten en betaalt u geen huur, maar €250 Vve bijdrage en €540 beheersbijdrage per jaar.
Het chalet (2019) ligt op een prachtige plek aan de rand van de camping met schitterend vrij uitzicht over de landerijen.
U kunt er zelf het hele jaar door van genieten en/of u kunt het laten verhuren door het park.
Heerlijk genieten van zon, zee en duinen. U fietst in 20 minuten naar de kust en ook nog door een van de oudste polders! Of ontdek de Westfriese Omringdijk en andere verrassende fietsroutes. Het park heeft een groot openlucht zwembad. Is het wat koud buiten? Je kan het hele jaar door lekker warm binnen zwemmen in zwembad de Wiel op nog geen 3 km. van het park.
Chalet te koop op standplaats 524
Woonkamer;
Een heerlijke ruime woonkamer met lichte wanden en als contrast de donker grijze vloer, vanaf de bank heeft u werkelijk een prachtig uitzicht over de landerijen. In de woonkamer zit een schuifdeur naar het terras, wat zorgt nog voor meer lichtinval en extra woongenot. Het chalet wordt compleet geleverd met een bank, 2 salontafels, vloerkleed, open vakkenkast, vast meubel + tv en een eettafel met bankje en 2 stoelen. De ruimte wordt verwarmd door middel van een Truma kachel, ook is er in de woonkamer een combi-airco geplaatst die zowel kan koelen als verwarmen.
Keuken;
De strakke keuken met witte frontjes en donker werkblad is voorzien van een 4-pits gasfornuis met afzuigkap, koelkast, spoelbak, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, bestek en voldoende kastruimte.
Slaapkamers; (4-persoons)
De hoofdslaapkamer heeft een 2-persoonsbed met aan beide kanten een kledingkast en over de gehele wand nog een ruime kledingkast. In de 2de slaapkamer staat nu een stapelbed maar die wordt t.z.t. vervangen door twee 1-persoonsbedden en een kledingkast.
Badkamer;
De keurige badkamer heeft een douchecabine, toilet en een badmeubel met spiegelkastje. Voor het raam hangen jaloezieën.
Tuin;
Een prachtige aangelegde tuin op een ruim perceel van 213 m2, keurig verzorgd met vanaf de straat een looppad met grote tegels en grind naar het terras. De tuin heeft rondom een strak gazon en een mooi bestraat terras met een grote overkapping, een heerlijke plek om te zitten en genieten van deze plek terwijl de kinderen alle ruimte hebben om lekker te spelen. Aan de overkapping zit een mooie houten schuur met stroom en wasmachine, via de glazen schuifpui komt u aan de achterkant van het perceel met dat unieke uitzicht dat nooit verveelt. Ook is er een privé parkeerplaats aanwezig aan de voorzijde van de kavel.
Recreatiepark de Wielen
Recreatie de Wielen: een perfecte standplaats bij de Noord-Hollandse kust aan zee.
Bent u op zoek naar een ideale plek voor uw stacaravan of chalet in de buurt van de Noord-Hollandse kust? Of zoek u een investeringsmogelijkheid met een rendement van rond de 9%? Dan bent u bij Recreatiepark de Wielen in Sint Maarten aan het juiste adres.
De omgeving van de camping in Noord-Holland
Naast de mooie stranden heeft de omgeving nog veel meer te bieden. Zo kunt u genieten van de prachtige omringende dorpjes en steden, zoals Schagen, Alkmaar, Petten, Schoorl, Camperduin en Hargen aan zee. Ook kunt u een bezoek brengen aan attractiepark de Goudvis en het strandpaviljoen New Zuid in Sint Maartenszee.
Park voorzieningen
- Buiten zwembad (verwarmd)
- Jeu de Boules baan
- Broodjes bestellen (van 1 april tot 31 oktober)
- Bar / restaurant (van 1 april tot 31 oktober)
- Speeltuin met o.a. kabelbaan en trampoline
- Visvijver (grenzend aan het park)
- Fietsverhuur (van 1 april tot 31 oktober)
- Oplaadpunten voor elektrische auto's
- Sportveld (voetbal, volleybal, badminton)
- Wasmachine en droger
Parkinformatie Recreatiepark de Wielen
- Hele jaar geopend (Indicatie stageld: €2.688,- per jaar)
- Standplaats kan ook gehuurd worden van 1 maart t/m 31 oktober (Indicatie stageld: € 2.492,-)
- Honden toegestaan
- Verhuur mogelijk (via park)