Rustig gelegen chalet op loopafstand van het strand in Renesse

Stel je voor: een heerlijk, sfeervol Frans chalet met een slimme indeling op een rustig plekje aan de buitenrand van de gezellige familiecamping Siblu de Oase in Renesse. Dit leuke chalet uit 2020 (IRM Amorosa, 11 bij 4 meter) heeft een heerlijk lichte middenkamer dankzij het verhoogde plafond, wat een ruimtelijk gevoel geeft.

Je hebt hier echt alle ruimte: er zijn maar liefst drie slaapkamers, de ouderslaapkamer met badkamer aan de ene kant en twee identieke slaapkamers plus een apart toilet aan de andere zijde. Koken doe je in de complete hoekkeuken, voorzien van een gasfornuis, oven én vaatwasser. De inbegrepen inventaris zorgt ervoor dat je direct kunt genieten. En buiten? Daar maakt de mooie veranda en het goed geïsoleerde tuinhuis het plaatje compleet.

De camping is het hele jaar geopend en ligt perfect: het levendige centrum van Renesse en het strand zijn allebei op loopafstand. Je kiest dus elke dag opnieuw: lekker luieren op het strand, een terrasje pakken of juist de actie opzoeken met paardrijden, fietsen of een bezoek aan Deltapark Neeltje Jans. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen en een enthousiast animatieteam in de zomer, en de camping heeft zelfs een winkeltje met verse broodjes in het seizoen.

Zie jij jezelf hier al heerlijke weekenden en vakanties doorbrengen? Wacht niet langer en maak gewoon een afspraak om dit leuke chalet te komen bekijken!

Jaarhuur & Info

Siblu de Oase is het hele jaar geopend. De jaarhuur 2026 bedraagt  €8.224, dit is inclusief veiligheidskeuringen en het standaard onderhoud van de kavel. Bijkomende kosten zijn de toeristenbelasting, Videma en het verbruik van gas, water en elektra. De verkoopprijs is inclusief een eenmalige privilegeclausule. Het is mogelijk om het chalet zelf te verhuren of het kan in overleg opgenomen worden in het standaard verhuurprogramma van de camping. Honden zijn toegestaan op het park.

Alle kenmerken

Merk-type:
IRM Amorosa
Buitenbekleding:
Kunststof
Isolatie:
Dubbelglas
Afmetingen:
11.00 x 4.00
Bouwjaar:
2020
Indruk van object:
Uitstekend
Indeling:
Middenkamer
Badkamers:
1
Apart toilet:
Ja
Bergzolder:
Nee
Verwarming:
Elektrische verwarming
Inclusief inventaris:
Ja
Kavel:
JU44
Oppervlakte kavel ±:
170 m²
Huurindicatie kavel:
€ 8.224
Gasvoorziening:
Gasleiding
Televisieontvangst:
Kabel
Internet beschikbaar:
Ja
Indruk van tuin:
Uitstekend
Regio:
Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden
Park:
Siblu De Oase
Kosten koper:
v.o.n.
Object type:
Chalet
Slaapkamers:
3
Hond toegestaan:
Hond toegestaan
Huur of koop:
Huurkavel