Op een rustige kavel op vakantiepark de Oase in Renesse staat dit sleutelklare chalet met een ruime veranda. De Willerby Mistral Sierra uit 2023 verkeert in uitstekende staat en is helemaal.
Je komt het chalet binnen in de woonkamer, met een sfeervolle uitstraling en een gezellige hoekbank rondom de eettafel. De keuken is praktisch uitgerust met een fornuis, oven, magnetron en volop kastruimte, dus koken doe je hier met gemak. Het chalet telt twee slaapkamers maar ook twee badkamers, hoe luxe is dat. (een ouderslaapkamer met tweepersoonsbed en een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Naast het chalet is bovendien een eigen berging, ideaal voor de fietsen.
Buiten begint het echte genieten. Op de overdekte veranda staat een comfortabele loungeset klaar waar je 's ochtends rustig wakker wordt met een kop koffie en 's avonds tot laat geniet van lange zomeravonden.
Dit alles bevindt zich op Siblu de Oase, een verzorgd en geliefd vakantiepark op korte afstand van het levendige dorp Renesse en het prachtige strand. Binnen enkele minuten sta je met je voeten in het zand of op een gezellig terras in het dorp.
Een heerlijk vakantieadres waar sfeer, comfort en de Zeeuwse kust samenkomen, instappen en genieten maar!
Jaarhuur en info
Siblu de Oase is het hele jaar geopend. De jaarhuur 2026 bedraagt €8224, inclusief veiligheidskeuringen en het standaard onderhoud van de kavel. Bijkomende kosten zijn de toeristenbelasting, Videma en het verbruik van gas, water en elektra. De verkoopprijs is inclusief een eenmalige privilegeclausule. Het is mogelijk om het chalet zelf te verhuren of het kan in overleg opgenomen worden in het standaard verhuurprogramma van de camping. Honden zijn toegestaan op het park.
