Lijkt het je ook heerlijk om er in de weekenden eens lekker tussenuit te gaan? En dan het liefst in een omgeving waar je het echte vakantiegevoel krijgt, dichtbij het strand?
Dan denk ik dat we hier een mooie mogelijkheid voor je hebben.
Op kavel ME72 en ME70 bieden we hetzelfde type stacaravan te koop aan. Beide stacaravans hebben twee slaapkamers, waarvan een kinderkamer en een ouderslaapkamer. De woonkamer is compact en heeft een gezellige zithoek. De hoekkeuken is voorzien van genoeg kastruimte, een gaskookplaat met afzuigkap en een magnetron. Natuurlijk ontbreekt de badkamer niet, hier vind je de douchecabine met wastafel en in de stacaravan is er zelfs een apart toilet. De stacaravans hebben elektrische verwarming en hoe fijn, ook een airco die naast het koelen ook verwarmt. De inpandige overkapping met daaraan vast nog een ruime veranda en de verzorgde tuin, zorgt ervoor dat je hier prima met een gezin kunt vertoeven.
De stacaravans hebben een fijne ligging op het park, achteraan in een laantje maar toch ook dichtbij de uitgang.
Vakantie vieren doe je op dit park een heel jaar door, als al die voordelen je doen besluiten om een afspraak te maken voor een bezichtiging van deze mooie stacaravans, dan is dat een heel goed plan. Hier zul je met veel plezier je vrije tijd doorbrengen.
De stacaravans kunnen per stuk worden verkocht, Welke kavel heeft jouw voorkeur?
Jaarhuur & info
Siblu Duinzicht is het hele jaar geopend. De jaarhuur 2027 bedraagt €8.830, dit is inclusief veiligheidskeuringen, internet en het standaard onderhoud van de kavel. Bijkomende kosten zijn de toeristenbelasting, Videma en het verbruik van gas, water en elektra. De verkoopprijs is inclusief een eenmalige privilegeclausule. Het is mogelijk om het chalet zelf te verhuren of het kan in overleg opgenomen worden in het standaard verhuurprogramma van de camping. Honden zijn toegestaan op het park.
Kijk onderaan de pagina voor het volledige aanbod.
