Op camping ‘t Sluitgat in het mooie Ouwerkerk, komt kavel 181 vrij voor een nieuw chalet. Het chalet staat op dit moment nog op de showroom van leverancier Vroegop maar wordt nog dit voorjaar op de kavel geplaatst, aangesloten en opgeleverd met een deel van de houten onderzijde afwerking en brede, houten trappen.
In het chalet vind je een luxe keuken, compleet uitgerust met vaatwasser, combimagnetron en inbouwkoelkast. Daarnaast beschikt het chalet over een apart toilet, twee slaapkamers met bedden en een fijne badkamer met douche en wastafel. Via de schuifpui in de woonkamer stap je zo de tuin in.
De middenkamer indeling is praktisch en het chalet is uitgevoerd in mooie, moderne kleuren. Het huidige meubelpakket is ter overname, maar natuurlijk is het ook heel leuk om de woonkamer helemaal naar eigen smaak in te richten. De foto’s geven alvast een fijne indruk en kunnen dienen als inspiratie.
Wij hebben de eerste stap al gezet, nu is het aan jou. Maak een afspraak en kom zelf ervaren of dit jouw nieuwe plekje kan worden. Het chalet is degelijk gebouwd en uitstekend geïsoleerd, wat zorgt voor optimaal comfort.
De ligging is ideaal: dicht bij de bossen en de Oosterschelde. Op de camping is altijd gezelligheid te vinden, terwijl je bij het chalet juist kunt genieten van rust en privacy.
Wil je meer weten over dit prachtige chalet of direct een afspraak maken? Bel of mail ons gerust!
Jaarhuur & info
Camping ‘t Sluitgat, biedt een ideale plek voor eigenaren om het hele jaar door van hun stacaravan of chalet te genieten. Hoewel de faciliteiten in de wintermaanden gesloten zijn, blijft de camping toegankelijk. De jaarhuur bedraagt €2.790,12, inclusief toeristenbelasting en kabeltelevisie. Bijkomende kosten zijn het verbruik van gas, water, elektra en internet. Commerciële verhuur is beperkt toegestaan, honden zijn van harte welkom op de camping.
