Op Siblu in de Bongerd zijn diverse showmodellen geplaatst, door de mix van verschillende modellen is het nieuwe deel van het park een speels geheel.
Naast eigen gebruik is het ook mogelijk dit luxe chalet beschikbaar te stellen voor de verhuur. Hiervoor heeft Siblu verschillende verhuur programma's opgesteld waarbij alles uit handen wordt genomen, denk hierbij aan reiniging, promotie en sleuteloverdrachten.
Maak een afspraak, we informeren je graag over de vele mogelijkheden op deze gezellige familiecamping in Oostkapelle.
Deze gebruikte IRM Casita past hier bijvoorbeeld prima. De Casita is een fijn model met een middenkamerindeling. De woonkamer heeft een hoekbank en de praktische keuken is van alle gemakken voorzien. Dit model heeft 3 slaapkamers en een complete badkamer.
De verkoopprijs van het chalet is inclusief BTW, transport, installatie, volledig meubilair, inventarispakket, houten vlonder, afwerking van de onderkant, parkeerplaats en wifi modem.
Bijkomende kosten zijn de verdere tuinaanleg en het plaatsen van een schuurtje.